Projektant ZTI

Brno

Do naší společnosti Morawitz projektování, s.r.o. hledáme kolegu na pozici projektant zdravotně technických instalací

  • náplň práce
    • návrh vnitřních rozvodů vody
    • návrh vnitřní kanalizace
    • návrh nakládání s dešťovými vodami
    • návrh domovního plynovodu
    • návrh přípojek vody, kanalizace, plynu
    • zpracování projektové dokumentace ve všech stupních

  • požadavky
    • SŠ či VŠ technického zaměření (ideálně ZTI)
    • znalost programu AutoCAD
    • orientace ve stavebních výkresech
    • základní orientace v oblasti zdravotechniky a rozvodů plynu
    • výhodou znalost programů CADKON+ MEP, AutoPen, DDScad
    • vhodné i pro absolventy

  • nabízíme
    • práce na zajímavých jednoduchých i komplikovanějších projektech od rodinných domů přes bytové domy, administrativní budovy, výrobní haly
    • práce na projektech realizovaných po celé ČR
    • motivující finanční ohodnocení s vazbou na výkon, odměny
    • mladý kolektiv
    • místo výkonu práce – Brno, Jundrov

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Morawitz projektování, s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Projektant ZTI
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30000-50000 Kč
Nabídka přidána: 29. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant ZTI ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Morawitz projektování, s.r.o. ještě dnes.