• Směnnost
  Jednosměnný provoz
 • Min. požadované vzdělání:
  ÚSO s maturitou (bez vyučení)
 • Počet pracovních míst:
  2

 • Pracovněprávní vztah:
  Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
  Zdravé osoby
 • Nabízené výhody k volnému místu:
  Jízdní výhody (příspěvek na dopravu)

  Dovolená navíc

  Jiné výhody (příspěvek na stravování, sdružování, životní pojištění a zdraví, atd.)

 • Požadovaná dovednost:
  Práce s PC (MS Office)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BJiné (vzdělání SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC)
 • Nabízená mzda:
  35 000 - 50 000 Kč/měsíc
Odpovědět na inzerát
PROJEKTANT / PROJEKTANTKA a REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (s programováním PLC)
Česká Skalice

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: řídí a vykonává projekční činnosti a činnosti související s realizací technologií a dodávek jednotlivých strojů; vypracovává projektovou dokumentaci elektro všech stupňů a dokumentaci k jednotlivým strojům; řídí a koordinuje realizaci jednotlivých akcí; provádí a řídí inženýrské činnosti; zpracovává nabídky TZS a poptává dodavatele elektro, vyhodnocuje nabídky; sleduje a vyhodnocuje užitné vlastnosti a provozní spolehlivost navržených vyráběných strojů a zařízení, navrhuje inovace; průběžně sleduje a vyhodnocuje technický vývoj konkurenčních výrobků; zpracovává programové vybavení řídících systémů.

Požadavky: vzdělání SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC; uživatelská znalost MS Office; teoretické i praktické znalosti elektro; výhodou zkušenost s vedením montáží; znalost AJ nebo RJ výhodou; řidičský průkaz sk. B; praxe na obdobné pozice velkou výhodou; samostatnost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita, související věci.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci pro významnou českou strojírenskou společnost, skvělý pracovní tým, flexibilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na zdraví, jazykové kurzy a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, tel.: +420 770 100 962 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (pro zaslání životopisu).

Detaily o pracovním místě:
Firma: Farmet a.s.
Okres Česká Skalice
Pracovní pozice PROJEKTANT / PROJEKTANTKA a REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (s programováním PLC)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 9. 2021
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Česká Skalice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROJEKTANT / PROJEKTANTKA a REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (s programováním PLC) ve městě Česká Skalice? Pošlete svůj životopis firmě Farmet a.s. ještě dnes.
Česká Skalice - nejbližší úřady práce