Projektant potrubí
Ústecký kraj

Náplň práce

  • Navrhování 3D konceptů potrubních sítí
  • Zakreslení jednotlivých částí potrubí
  • Vyhotovování technické dokumentace a manuálů
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Technická podpora na jednáních se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Min. 1 rok praxe s návrhy potrubních systémů
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti s AUTOCAD, Inventor či Comos
  • Základní znalost Anglického jazyka

Nabízíme

  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Možnost získání nových zkušeností
  • Zajímavou práci na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • 13. plat
  • Místo výkonu práce: Rakovnicko

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Ústecký kraj
Pracovní pozice Projektant potrubí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 16. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant potrubí ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.
Ústecký kraj - nejbližší úřady práce