Produktový specialista/specialistka

Ostrava

Co budete dělat?

• Komunikovat se zákazníky, kteří navštíví showroom

• Poskytovat podrobné znalosti o produktech

• Provádět zkušební jízdy

• Pomáhat zákazníkům s konfigurací a přizpůsobením jejich preferencí vozidla

• Odpovídat na dotazy zákazníků a poskytovat přesné informace

• Spolupracovat s prodejním týmem na dosažení prodejních cílů

• Zajišťovat, aby prostředí předváděcí místnosti bylo vždy čisté a reprezentativní

• Účastnit se průběžných školicích a rozvojových programů

Nabídka: Co Vám můžeme nabídnout?

• Bezkonkurenční plat s možností provize

• Možnosti průběžného školení a rozvoje

• Přístup k nejmodernějším elektromobilům

• Podpůrné a inovativní pracovní prostředí

• Nadstandardní péči o vaše zdraví

Požadavky: Co od vás očekáváme?

• SŠ nebo VŠ vzdělání

• Předchozí zkušenosti v roli zaměřené na zákazníka, nejlépe v oblasti prodeje nebo maloobchodu

• Velká vášeň pro elektrická vozidla

• Vynikající mezilidské a komunikační dovednosti

• Prokázaná schopnost učit se a přizpůsobovat se novým technologiím

• Schopnost pracovat o víkendech a večerech podle potřeby

• Platný řidičský průkaz

Poznámka: Pojďte s námi prodávat nejmodernější elektrická auta!

Naše pracovní nabídka je určena nejen mužům, ale i ženám!

Do našeho týmu hledáme dynamického a na zákazníka zaměřeného produktového specialistu. Budete odpovědný za poskytování výjimečné zákaznické zkušenosti tím, že budete předvádět naše elektrická vozidla a budete zákazníkům pomáhat při rozhodování o nákupu.

Inzeráty píšeme v mužském nebo ženském rodě pouze pro přehlednost, příležitost dáváme všem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Adecco Ostrava pobočka
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Produktový specialista/specialistka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Produktový specialista/specialistka ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Adecco Ostrava pobočka ještě dnes.