PRODEJNÍ ASISTENT/KA - Praha 1, od 30 000 Kč/měs.
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Máte rádi luxusní produkty? Ovládáte angličtinu a Váš zákaznický servis je na excelentní úrovni? Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáta na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA.

Náplň práce:
- zákaznický servis a poskytování služeb zákazníkům
- udržování dobrých vztahů s novými i stávajícími klienty
- práce na pokladně
- asistence vedoucímu prodejny
- organizace chodu prodejny

Lokalita: Praha 1
Nástup: dohodou

BENEFITY:
- zázemí silné společnosti
- pravidelné bonusy dle obratů z prodeje
- prostředí luxusní prodejny
- lokalita v centru Prahy

POŽADAVKY:
- minimálně středoškolské vzdělání
- praxe v prodeji ideálně v oblasti šperků, hodinek, elektroniky, či luxusní módy
- vynikající prodejní dovednosti - aktivní prodej, profesionální a osobní přístup k zákazníkům
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ruština výhodou
- zkušenost s prací s programem Pohoda výhodou
- komunikativní typ se silnou orientací na zákazníka
- spolehlivost, pečlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice PRODEJNÍ ASISTENT/KA - Praha 1, od 30 000 Kč/měs.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    106 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA - Praha 1, od 30 000 Kč/měs. ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce