160 Kč/h Prodavač / ka v Mnichově Hradišti
Mnichovo Hradiště

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. v Mnichově Hradišti přijme brigádníky na pozici Prodavač/ka.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Odměna od 160 Kč / hodinu
  • Zaškolení na prodejně
  • Možnost práce na DPP i DPČ.

Co Vás čeká?

  • Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
  • Krájení a doplňování zboží do pultů
  • Prezentovat zboží v pultech
  • Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
  • Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
  • Dostanete nové pohodlné pracovní oblečení
  • Práce na dvě směny – ranní / odpolední + směna o víkendu
  • Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:

  • Věk min. 18 let
  • Praxi s prodejem zboží
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz
  • Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a o víkendu

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Okres Mnichovo Hradiště
Odvětví práce Prodavač/ka
Pracovní pozice 160 Kč/h Prodavač / ka v Mnichově Hradišti
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 160 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Mnichovo Hradiště - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici 160 Kč/h Prodavač / ka v Mnichově Hradišti ve městě Mnichovo Hradiště? Pošlete svůj životopis firmě NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mnichovo Hradiště - Prodavač/ka

Hledáte brigády v Mnichovo Hradiště? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Mnichovo Hradiště - nejbližší úřady práce