Prodavač/ka v Kralupech nad Vltavou
Mladá Boleslav

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Kralupech nad Vltavou PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Co Vás čeká?

• Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu

• Krájení a doplňování zboží do pultů

• Prezentovat zboží v pultech

• Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků

• Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí

• Dostanete nové pohodlné pracovní oblečení

• Práce na dvě směny – ranní / odpolední + směna o víkendu

• Péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabídka: Nabízíme:

• Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr nebo brigádně

• Stravenkový paušál

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Zaměstnanecké slevy na náš sortiment

• Odměna za odpracované roky – lázně nebo dárkový poukaz na nákup zboží

• Odměna za práci o víkendech a svátcích

• Odměna za výročí narozenin

• Navyšování mzdy podle odpracovaných let

• Multisport karta

Požadavky: • Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr nebo brigádně

Poznámka: • Ochotu pracovat na dvě směny + práce o víkendu
• Praxe v prodeji výhodou, zaučíme na prodejně
• Orientace na zákazníka, příjemné vystupování
• Nebát se komunikovat
• Zdravotní průkaz

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Mladá Boleslav
Pracovní pozice Prodavač/ka v Kralupech nad Vltavou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 500 Kč měsíc
Nabídka přidána: 16. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Prodavač/ka v Kralupech nad Vltavou ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Mladá Boleslav - nejbližší úřady práce