Prodavač/ka lahůdek v Říčanech
Říčany, Říčany

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Říčanech PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.

Nabízíme:

  • Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu ve stabilní české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
  • Odměna za výročí narození
  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • Multisport karta
  • Zaškolení na prodejně

Náplň práce:

  • Pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
  • Dodržování hygienických zásad
  • Dodržování pravidel HACCP
  • Komunikace a obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:

  • Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
  • Praxi s prodejem zboží
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz