Procesní inženýr

Velké Meziříčí

Co od vás očekáváme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou + 1 - 2 roky praxe na oddělení technologie nebo ve výrobě/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost výkresové dokumentace nevyhnutná
  • PC na uživatelské úrovni (balíček MS Office, pokročilá úroveň excelu)
  • Znalost systémů jako AutoCAD, Inventor, CATIA, SAP, Pro/ENGINEER výhodou
  • Znalost IATF a předešlé zkušenosti z AUTOMOTIVE výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • Praxe na obdobné pozici nebo na oddělení technologie/výroby výhodou

Náplň práce:

  • Spolupráce při zavádění nových technologií/strojů/výrobků.
  • Vytváření technických specifikací.
  • Koordinace investičních projektů ve výrobě.
  • Vytváření a aktualizace výrobních postupů (postupy, kusovníky).
  • Spolupráce při vývoji nových produktů (FMEA).
  • Výroba vzorků, spolupráce s oddělením R&D a Q.
  • Spolupráce na tvorbě check-listů a jejich následného dodržování.
  • Technická podpora sériové výroby.
  • Neustálé zlepšování výrobních procesů, zejména se zaměřením na materiálovou efektivitu a odpadovost.
  • Provádění 6S auditů jako auditor.
  • Spolupráce na opatřeních vzniklých z auditů 6S.
  • Vytváření a aktualizace dokumentů v PALSTATu.
  • Spolupráce s R&D a plánováním na výrobě vzorků a přípravě k výrobě.

Co vám za to nabídneme:

  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Home office
  • Baby bonus 49 000 Kč
  • Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
  • Stravenkový paušál 107 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity min. 4 000 Kč za rok
  • Bonus BBO až do výšky 10,5 % roční základní mzdy při splnění podmínek
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc – při PP na dobu neurčitou po 1 roku
  • Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
  • Odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
  • Firemní jazykové vzdělávání na pracovišti během pracovní doby plně hrazené zaměstnavatelem
  • Prostředí mezinárodní firmy, která nabízí možnost rozvíjet se a růst

Nástup: Ihned nebo dle dohody.

Prysmian Kabely, s.r.o., Třebíčská 777/99, Velké Meziříčí

Personální oddělení: Slavomíra Daňková,

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Prysmian Kabely, s.r.o.
Lokalita: Velké Meziříčí
Pracovní pozice: Procesní inženýr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Procesní inženýr ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě Prysmian Kabely, s.r.o. ještě dnes.