PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ
Kroměříž

Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotazníků, za jejichž vyplnění Vám bude vyplacena předem dohodnutá odměna. Registrací do projektu se k ničemu nezavazujete, je jen na Vás, kolik dotazníků vyplníte. Našim respondentům nabízíme naprostou volnost, proto si výběr dotazníků a čas jejich vyplnění určují sami, dle svého uvážení a časových možností. Ankety a dotazníky se nikdy netýkají přímo osoby našich respondentů, vše je anonymní a většinou se jedná o vyjádření jejich názorů na různé produkty, služby, nebo dění ve společnosti. Veškeré informace najdete na našich stránkách http://fiorente-group.mozello.cz

 

Požadujeme: 
Věk minimálně 15 let

Přístup k internetu alespoň třikrát týdně

Spolehlivost, zodpovědnost

 

Nabízíme:
Tato časově nenáročná brigáda je vhodná opravdu pro každého. Respondentům nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce s měsíční odměnou 2000 - 5000 Kč. Vše je velmi jednoduché, vyplňování dotazníků našim respondentům zabere jen několik desítek minut týdně a veškerá spolupráce probíhá z pohodlí jejich domova. Zakládáme si na komfortu a časové nezávislosti našich respondentů, proto u dotazníků nikdy nevyžadujeme konkrétní čas jejich vyplnění, spolupráce se vždy odvíjí od časových možností respondentů. 

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ondřej Kostelka
Okres Kroměříž
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 2 000-5 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě Ondřej Kostelka ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kroměříž - Administrativa
Kroměříž - nejbližší úřady práce