PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ
České Budějovice

Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotazníků, za jejichž vyplnění Vám bude vyplacena předem dohodnutá odměna. Registrací do projektu se k ničemu nezavazujete, je jen na Vás, kolik dotazníků vyplníte. Našim respondentům nabízíme naprostou volnost, proto si výběr dotazníků a čas jejich vyplnění určují sami, dle svého uvážení a časových možností. Ankety a dotazníky se nikdy netýkají přímo osoby našich respondentů, vše je anonymní a většinou se jedná o vyjádření jejich názorů na různé produkty, služby, nebo dění ve společnosti. Veškeré informace najdete na našich stránkách http://fiorente-group.mozello.cz

 

Požadujeme: 
Věk alespoň 15 let

Přístup k internetu alespoň třikrát týdně

Spolehlivost, zodpovědnost

 

Nabízíme:
Tato časově nenáročná brigáda je vhodná opravdu pro každého. Respondentům nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce s měsíční odměnou 2000 - 5000 Kč. Vše je velmi jednoduché, vyplňování dotazníků a anket našim respondentům zabere jen několik desítek minut týdně a veškerá spolupráce probíhá z pohodlí jejich domova. Zakládáme si na komfortu a časové nezávislosti našich respondentů, proto u dotazníků a anket nikdy nevyžadujeme konkrétní čas jejich vyplnění, spolupráce se vždy odvíjí od časových možností respondentů. 

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ondřej Kostelka
Okres České Budějovice
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 2 000-5 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PŘIVÝDĚLEK Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Ondřej Kostelka ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa České Budějovice - Administrativa
České Budějovice - nejbližší úřady práce