Přípravář staveb - Rychnov nad Kněžnou (m / ž)
Kvasiny, Kvasiny

Ihre Aufgaben

  • zajištění zásobování, kontrola materiálu a jeho kvality
  • kontrolování kvality skutečně vykonané práce dle údajů uvedených v nabídce
  • zabezpečení maximálního využití strojů a zařízení pro dopravní stavby
  • vedení související dokumentace a evidence
  • zajištění a kompletace dokladů podle podmínek zadávací dokumentace
  • příprava smluvní dokumentace
  • orientace v kalkulacích stavebních prací a jednotlivých položkách kalkulace dopravních staveb
  • místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou
  • Ihre Qualifikationen

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru ( zaměření na dopravní stavby výhodou)
  • zkušenosti s přípravou staveb výhodou
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
  • základní zkušenost v problematice kalkulací
  • schopnost týmové spolupráce
  • pečlivost, loajalita, spolehlivost, pracovitost a smysl pro detail
  • řidičský průkaz sk. B