• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    5

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    21 480 - 23 500 Kč/měsíc
Přípravář/ka/ výroby
Modřice

První kontakt: e-mailem (bohuslava.al-yousefova@voddrubez.cz) nebo telefonicky (Pondělí - čtvrtek 8:00-14:00) nebo osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce: příprava a dočištění surovin, příprava obalového materiálu, ranní směna od 6:00-14:00, v pondělí začátek směny ve 4:00, odpolední směna od 14:00-22:00, v pondělí začátek směny ve 12:00.
Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Chrlická 522, 664 42 Modřice

Detaily o pracovním místě:
Firma: Vodňanská drůbež, a.s.
Okres Modřice
Pracovní pozice Přípravář/ka/ výroby
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 480 - 23 500 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 30. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Modřice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přípravář/ka/ výroby ve městě Modřice? Pošlete svůj životopis firmě Vodňanská drůbež, a.s. ještě dnes.
Modřice - nejbližší úřady práce