Právník

Ústí nad Labem

Krajská zdravotní, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Právník

Požadavky:

•    vysokoškolské vzdělání v oboru právo

•    vysoká úroveň psaného projevu

•    aktivní přístup při řešení svěřených úkolů

•    znalost platného práva a orientace v něm

•    znalost práce v ASPI

•    dobrá znalost práce na PC (MS Windows, MS Office atd.)

•    samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti

•    praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodou

•    řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

•    zajímavou odbornou práci v různých oblastech práva (právo veřejné i právo soukromé)

•    zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti

•    odpovídající finanční ohodnocení

•    práci v mladém kolektivu

•    pružnou pracovní dobu

•    možnost profesního růstu

•    zaměstnanecké výhody

•    místo výkonu práce v Ústí nad Labem

•    dobrá dopravní dostupnost

•    nástup dle dohody

Hlavní náplň práce:

•    příprava a posuzování návrhů smluv

•    právní vymáhání pohledávek

•    poskytování odborného právního poradenství ostatním útvarům společnosti

•    spolupráce při zadávání veřejných zakázek

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail:

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Detaily o pracovním místě:
Firma: Krajská zdravotní, a.s.
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Právník
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Právník ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě Krajská zdravotní, a.s. ještě dnes.