Právník/právnička

Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Agenda nabízené pozice je velmi různorodá. Pracovní náplň tvoří zejména činnosti: příprava a kontrola smluv vzhledem k rozsáhlé smluvní agendě, vypracování podání pro řízení před soudy a zastupování nemocnice v soudních řízeních, vymáhání pohledávek, tvorba interních opatření, příprava právních stanovisek, medicínské právo, nakládání s majetkem státu a mnoho dalšího.

Požadujeme

Ukončené VŠ vzdělání v oboru právo, dobrá úroveň odborných znalostí (zejména právních předpisů, občanského zákoníku), znalost práce s právními informačními systémy (např. ASPI), schopnost týmové i samostatné práce, pečlivost a přesnost, ochota vzdělávat se, bezúhonnost.

Nabízíme

Stabilní zázemí největší nemocnice v ČR, odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na zaměstnanecké stravování, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, příspěvek na dětské tábory, atd.). Možnost využití firemní mateřské školky. Možnost účasti na školeních a dalšího odborného rozvoje.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Fakultní nemocnice v Motole
Okres Česká republika
Odvětví práce Právo
Pracovní pozice Právník/právnička
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 11. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Právník/právnička ve městě Česká republika? Pošlete svůj životopis firmě Fakultní nemocnice v Motole ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Česká republika - Právo