Pracovník v cukrářské výrobě + pomocný řidič/ka- pouze pro OZP

Hlinsko

Do týmu cukrárny Čistá duše v Hlinsku hledáme novou posilu, která má vztah k cukrářské výrobě a pohybuje se ve sladkém světě jako ryba ve vodě.

Hledáme milého, pracovitého člověka, který má zkušenosti a praxi v cukrářské výrobě a nechybí mu chuť se učit i nové věci, zvládne samostatně ovládat cukrářské pece a přístroje, zhotovovat cukrářské výrobky širokého sortimentu, zvládne aranžovat cukrářské výrobky dle receptur. Jste to právě Vy? Tak pojďte k nám!

Náplň práce:

  • Samostatné zhotovování všech druhů cukrářských výrobků širokého sortimentu
  • Výroba cukrářských produktů dle přijatých zakázek
  • Aranžování cukrářských produktů dle receptur
  • Samostatné ovládání cukrářské pece a cukrářských přístrojů
  • Kontrola vhodnosti potravin
  • Úklid potravin do skladovacích prostor
  • Ochotně se učit novým věcem a aktivně přijímat nové úkoly
  • Pracovat pečlivě, se smyslem pro detail
  • provádět úklid během práce – dbát na čisté prostředí na pracovišti
  • v případě potřeby vypomáhat jako pomocný řidič sk. B s rozvozem produktů k závozu

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkrácený úvazek 25 hod./týdně, střídání ranních ( od 6-11hod.) a odpoledních směn (11-16hod.)
  • práci ve stabilní společnosti
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • zaučení zkušenou kolegyní
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce v Hlinsku
  • možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • praxi v cukrářské výrobě
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • OZP

Napište nám pár vět o sobě, nebo pošlete životopis v odpovědi na tuto pracovní nabídku. Děkujeme.

Více informací na tel.: - Marcela Fišerová- vedoucí cukrárny

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: FOKUS Vysočina, z.ú.
Lokalita: Hlinsko
Pracovní pozice: Pracovník v cukrářské výrobě + pomocný řidič/ka- pouze pro OZP
Směnnost práce Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hlinsko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník v cukrářské výrobě + pomocný řidič/ka- pouze pro OZP ve městě Hlinsko? Pošlete svůj životopis firmě FOKUS Vysočina, z.ú. ještě dnes.