Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním, Zlín

Zlín

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: - odmašťování výrobků před lakováním, fyzicky nenáročná práce, 12hodinové směny +
možnosti přesčasů.
Požadujeme:
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost - spolehlivost - praxe na obdobné pozici není
podmínkou,
rádi zaučíme.
Nabízíme:
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní společnosti - práce je vhodná pro muže - ubytování zdarma - dotované
stravování - příspěvek na dopravu - nástupní plat od 100,-Kč/hod. - nástup možný ihned - možnost
čerpání záloh (dle plnění docházky)..

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 0420 720 022 037 nebo 0421 903 393 189

Detaily o pracovním místě:
Firma: 123-práce.cz s.r.o.
Okres Zlín
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním, Zlín
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: 21. 10. 2019
Nabízená mzda: 100 Kč - 100 Kč
Nabídka přidána: 9. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním, Zlín ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě 123-práce.cz s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Operátor výroby