Pracovník příjmu a výdeje
Praha

Náplň práce:

  • příjem a výdej zásilek jednotlivým osádkám přepravních vozidel dle stanovených postupů
  • kontrola dokladů, které souvisí s předáváním a přebíráním zásilek
  • načítání do systému
  • noční i víkendová směna od 22:00 do 10:00 – individuálně sjednaná, dle dohody s vedoucím střediska a dle vašich časových možností

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • předchozí praxe s hotovostí výhodou (není podmínkou)
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP nebo DPČ
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné pro muže, ženy
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY
  • měsíční příjem 29.200 Kč – 35.700 Kč (dle třídy odbornosti)
  • náborový příspěvek 15.000 Kč
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000 Kč
  • stravenky v hodnotě 110 Kč / den
  • ošatné – 600 Kč měsíc
  • volnočasové benefity formou Cafeterie a Multisport karty
  • motivační bonus KPI
  • benefit – sleva na pohonné hmoty
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: PRAHA Horní Počernice

Detaily o pracovním místě:
Firma: Loomis Czech Republic a.s.
Okres Praha
Pracovní pozice Pracovník příjmu a výdeje
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 200 Kč - 35 700 Kč
Nabídka přidána: 24. 6. 2022
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Pracovně právní vztah Plný / Zkrácený / DPP / DPČ
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník příjmu a výdeje ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Loomis Czech Republic a.s. ještě dnes.