• Směnnost
  Nepřetržitý provoz
 • Min. požadované vzdělání:
  Základní + praktická škola
 • Počet pracovních míst:
  8

 • Pracovněprávní vztah:
  Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
  Zdravé osoby
 • Nabízená mzda:
  22 520 Kč/měsíc
PRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE
Hradec Králové Odpovědět na inzerát

- Požadujeme: Minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, případně zajistíme na náklady organizace, zdravotní (potravinářský průkaz), akreditovaný kurz PSS výhodou.
- Náplň práce: zajišťuje pomoc při osobní hygieně, stravování a oblékání; podpora jednoduchých pracovních aktivit klientů; spolupráce s dalšími pracovníky při péči o klienta; vedení dokumentace průběhu služby, podpora jednoduchých denních aktivit klientů.
- Příjem přihlášek průběžně: Žádáme o zaslání strukturovaného životopisu s dosavadní praxí.
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok,poté prodloužení pracovního poměru dle zaměstnanecké karty, dvousměnný nepřetržitý provoz; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; příplatek za ošetřovatelství a směnnost 2 900,-Kč, po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; možnost ubytování přímo v areálu organizace nebo v blízkosti Domova U Biřičky, příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím až do výše 13 000,-Kč; nabídka ubytování pro zaměstnance v jednolůžkových / dvoulůžkových pokojích po dobu trvání PP na jeden rok na základě Smlouvy o pronájmu pokoje. V individuálních případech a dle kapacity ubytování možnost prodloužení ubytování.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí - pátek, 8:00 - 15:30)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Domov U Biřičky
Okres Hradec Králové
Pracovní pozice PRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 520 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 18. 12. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    40 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Domov U Biřičky ještě dnes.