Pracovník komunikačního centra Brno
Brno

AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 18 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firem.

Jsme dynamická a stabilní společnost - přidejte se k týmu, u kterého se budete cítit dobře.

Náplň práce:

telefonické kontaktování zákazníků

evidence v interním informačním systému na PC

tvorba marketingových prezentací firem na internetových portálech

Požadujeme:

uživatelskou znalost práce na PC

dobré komunikační schopnosti

příjemné vystupování

pečlivost a spolehlivost

NEPOŽADUJEME cizí jazyky

Nabízíme:

pracovní poměr na standardní pracovní smlouvu

dobré platové ohodnocení s fixní složkou mzdy, GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 25 000,- Kč /měsíc

pracovní dobu dle dohody (denní úvazek 4-8 hodin)

dovolená až 28 dní

benefity - stravenky, sick days, příspěvek na dopravu, Multisport karta, penzijní připojištění

moderní klimatizované pracoviště s dobrou dopravní dostupností přímo v centru Brna

relaxační místnost (pitní režim, káva, masáže, posezení, ping pong, šipky, fotbálek - vše možno využít v pracovní době :) )

dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

pravidelné kulturní, sportovní a vzdělávací akce

Nástup dle dohody.

Místo výkonu práce: centrum Brna

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO:26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Detaily o pracovním místě:
Firma: AMAX, s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Pracovník komunikačního centra Brno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000-35 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník komunikačního centra Brno ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AMAX, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Administrativa
Brno - nejbližší úřady práce