Pracovník internetového obchodu
Blansko

Náplň práce

Náš tým roste v nové provozovně v Blansku (bývalý areál Metry, Pražská 2536/7, Blansko) a proto hledáme posilu do našeho pracovního týmu na pozici:

* pracovník internetového obchodu
- focení zboží pro eshop

Požadujeme:
* zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní a prosperující české společnosti s ekologickým posláním
- pracovní poměr na plný úvazek
- jednosměnný provoz
- odpovídající mzdové ohodnocení
- nástup ihned

Nabízená mzda

věrnostní odměny, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na email:
kariera@genesis-eshop.cz
tel.: 725 957 976, 604 101 355

Detaily o pracovním místě:
Firma: Eco Face s.r.o
Okres Blansko
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Pracovník internetového obchodu
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: věrnostní odměny, příspěvek na stravování
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Blansko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník internetového obchodu ve městě Blansko? Pošlete svůj životopis firmě Eco Face s.r.o ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Blansko - Administrativní pracovník, referent
Blansko - nejbližší úřady práce