• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC - základní dovednosti PCJiné
  • Nabízená mzda:
    24 800 Kč/měsíc
Pracovník/ce v sociálních službách
Vsetín

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
mzda: 24.080,- Kč/měsíc + příplatky za soboty, neděle, noční
POŽADUJEME: akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách - případně nutno tento požadavek splnit do 18 měsíců od výkonu činnosti, Trestní bezúhonnost, Dobrý zdravotní stav, Vztah k práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, Základní znalost práce na PC
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů
NABÍZÍME: stravování
PRVNÍ KONTATK: telefonicky pondělí - pátek v čase 8:00 - 16:00 h. na čísle: 731 286 229 nebo e-mailem na: tatana.olejnickova@sluzbyvsetin.cz
Ov.e.:14.10.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Okres Vsetín
Pracovní pozice Pracovník/ce v sociálních službách
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 800 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 31. 8. 2021
Vsetín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/ce v sociálních službách ve městě Vsetín? Pošlete svůj životopis firmě Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace ještě dnes.
Vsetín - nejbližší úřady práce