Doojobs.cz - Nabídka pracovních pozic

Pracovník ambulantní péče

Německo

Beschreibung

Pracovní pozice
Hledáme více zdravotníků (m/ž) pro domov seniorů ve městě Erlangen. Práce se týká ambulantní péče. Pro práci je nutné buď tříleté vzdělání v oboru Gesundheits- und Krankenpfleger v Německu nebo něměckou vládou uznatelné vzdělání jako např. studium oboru všeobecná zdravotní sestra. Pro tuto pracovní nabídku je velmi důléžitý předpoklad dobré znalosti němčiny, protože budete samostatně jezdit pracovním autem k jednotlivým pacientům domů, kde o ně budete pečovat.
Erlangen je velké metropolitní město v regionu Mittelfranken, hned vedle Norimberku a Fürthu. Vyznačuje se velmi známou univerzitou, sídlem významných osobností a velmi známých zaměstnavatelů jako např. Siemens. Vzhledem k velkému počtu studujících a mnohým nákupním možnostem se toto město velmi hodí pro mladé lidi.

Tätigkeitsbeschreibung

Pracovní náplň
• hygienická příprava (provádění osobní hygieny)
• výpomoc při stravování se u nemohoucího pacienta nebo pod dohledem s hygienickými předpisy
• mobilizace pacientů prováděním pohybových cvičení podle léčebného plánu
• čistící a úklidové činnosti na vlastním oddělení
• příprava a podávání léků podle příslušné zdravotní dokumentace a pozorování stavu pacientů a účinku léků,
• kontrola hmotnosti, pulsu, dýchání, teploty a měření krevního tlaku a cukru v krvi,
• zavádění infuzí a punkce z žíly, výměna obvazů, kontaktování lékaře v případě neobvyklých situací
• příprava pro lékařské prohlídky (vizity),
• vedení zdravotní dokumentace (kontaktování lékaře v případě nastání neobvyklých situací,

Anforderungen

Požadavky
• Řidičský průkaz sk. B
• Připravenost jezdit automobilem
• Úspěšně dokončené vzdělání v oboru Všeobecná zdravotní sestra
• Být flexibilní a motivován přijímat nové výzvy
• ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční)

Weitere Informationen

Další informace
Důležité! Odpovězte na otázky spolu s žádostí o místo!
Pro ověření Vašich podkladů, připojte prosím do přílohy vedle Vašeho životopisu i odpovědi na níže uvedené otázky:
Jaké máte nejvyšší ukončené vzdělání?
Jaké vlastníte potvrzení o úspěšném ukončení?
Kdy nejdříve můžete nastoupit do zaměstnání?
Učili jste se již někde, někdy německy? Pokud ano, jaké znalosti máte?

Vaše pracovní doba se bude pohybovat mezi 35- 40 hodinami/ týdně.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Práce v německu
Lokalita: Práce v Německu
Pracovní pozice: Pracovník ambulantní péče
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 48 000 měsíčně
Nabídka přidána: 10. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník ambulantní péče ve městě Německo? Pošlete svůj životopis firmě Práce v německu ještě dnes.