PRACOVNÍCI ÚKLIDU (DPP)

Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

A11 z:15/10/2019 (DPP)
Požadujeme:
- schopnost samostatné práce
- klidné, nekonfliktní vystupování
- kladný přístup k lidem se zdravotním postižením.
Náplň práce:
- běžný úklid v pobytovém zařízení - zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, čištění koberců vysavačem, vytírání PVC podlah a dlaždic
- čištění, úklid a dezinfekce toalet, koupelen, čištění oken, apod.
Životopis s průvodním dopisem zasílejte do 30. 11. 2019 elektronicky na email: jolana.orlikova@charitafm.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Charita Frýdek - Místek
Okres Frýdek-Místek
Odvětví práce Služby
Pracovní pozice PRACOVNÍCI ÚKLIDU (DPP)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 85 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Charita Frýdek - Místek
Charita Frýdek - Místek - Oáza pokoje (K Hájku), K Hájku 2971, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1
  • Kontaktní osoba: Jolana Orlíková
  • Telefon: +420 730 553 393
  • E-mail: jolana.orlikova@charitafm.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍCI ÚKLIDU (DPP) ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě Charita Frýdek - Místek ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Frýdek-Místek - Služby
Frýdek-Místek - nejbližší úřady práce