PRÁCE VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA | 28000Kč
Kraj Vysočina, Velké Meziříčí

POPIS POZICE:
Hledáte práci ve Velkém Meziříčí? Nechcete směny? Uvítáte práci v malém kolektivu? Máte praxi ve výrobě? Nevadí vám fyzicky náročnější práce, která je ale zároveň precizní?
Tato pozice rozhodně není robot u pásu. Budete přemýšlet, počítat, převádět jednotky a mít zodpovědnost za finální produkt.

BENEFITY:
5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál
Penzijní připojištění

POŽADAVKY:
Průkaz VZV (může být i propadlý)
ŘP sk. B
Znalost práce na PC (budete pracovat s naším interním systéme)
Ochota pracovat od 6:00 - 14:00
Spolehlivost a samostatnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Velké Meziříčí
Odvětví práce Dělník
Pracovní pozice PRÁCE VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA | 28000Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč - 28 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 1. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRÁCE VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA | 28000Kč ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Velké Meziříčí - Dělník
Velké Meziříčí - nejbližší úřady práce