Práce v Ovčárech u Kolína (sklad nebo výroba) za 24300 – 26600 Kč měsíčně!
Středočeský, Středočeský, Kolín

Vyberte si práci přímo pro sebe!

Pracujte v Toyotě Tsusho.

Nabízíme několik možností pracovního zařazení, více v popisu pozice níže.

Dlouhodobá spolupráce se stabilním výdělkem.

POPIS POZICE:

Hledáme kandidáty/tky na tyto pozice:

  • v montáži nárazníků

  • ve skladu

  • jako manipulant/ka s materiálem

  • v kompletaci dílů

  • v kontrole kvality

Vyberte si sami, která pozice Vám vyhovuje nejvíce!

PROFIL KANDIDÁTA:

  • manuální zručnost

  • zkušenost s VZV nebo ze skladu výhodou, ne podmínkou

  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • mzda podle pozice 24 300 – 26 600 Kč měsíčně

  • až 6 000 Kč/měsíčně bonus - již od 1.měsíce

  • 130 Kč stravenka za odpracovanou směnu

  • třísměnný provoz

  • možnost práce v páru (vykrývání směn, nebo naopak práce společně)

  • týden dovolené navíc

  • možnost převodu do kmene společnosti

  • nástup možný ihned, nebo dle domluvy

  • příspěvek na dopravu

  • hrazené ubytování

Pro bližší informace se můžete s námi spojit jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo na telefonu 777 806 412. Případně písemně na adrese Karlovo náměstí 75, Kolín (mezi radnicí a prodejnou Baťa).