Práce v bezpečnostní agentuře - Regionální obchodník - České Budějovice (Jihočeský kraj)
České Budějovice Odpovědět na inzerát

Místo výkonu práce:České Budějovice (Jihočeský kraj)
Hledáme schopného obchodníka, který bude mít na starost část Středočeského kraje (Příbram, Benešov) a Jihočeský kraj. Osobní schůzky s klienty (služební automobil).
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Regionální obchodník - České Budějovice (Jihočeský kraj)
Benefity
Služební automobil, notebook a telefon. B2B trh. Nadstandardní fixní příjem + 10,5% z vytvořeného zisku., Měsíční příjem 50 000 - 75 000 Kč + 10,5% provize z vytvořeného zisku, B2B trh, Nadstandardní fixní příjem, Služební automobil, notebook a telefon, Možnost externí spolupráce
Kontakt
D.I.SEVEN - nábor obchod
Telefon: (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: kariera-obchodnik@diseven.cz
Směnnost:

Náplň práce
Náplní Vaší práce bude vyhledávání nových obchodních příležitosti v Praze, v části Středočeského kraje (Příbram, Benešov) a v Jihočeském kraji. Budete se osobně setkávat s klienty (B2B).

Pozice je vhodná i pro zkušené B2B obchodníky z jiných oborů. Po nástupu zajistíme odborné školení a kompletní uvedení do našeho oboru.

S přípravou na obchodní jednání Vám pomohou zkušení manažeři provozního oddělení. Můžete se spolehnout na jejich konzultace i přímou podporu při důležitých jednání se zákazníkem a tvorbě nabídek.

Jestliže máte obchodnického ducha jste vítaným kandidátem.

Tato pozice je vhodná pro zkušené obchodníky, které vede ke změně jejich práce vidina vyšších výdělků nebo touha po změně.

Vedle fixního příjmu nabízíme i zajímavou provizi z vytvořeného zisku:
Nástupní fixní příjem: 50.000 - 75.000 Kč (dle zkušeností)
+ 10,5% z vytvořeného zisku

Nabízíme možnost externí dlouhodobé i krátkodobé spolupráce.

Kromě příjemného vystupování a obchodnického talentu nic nepotřebujete. Poskytneme Vám služební automobil, služební telefon i notebook. K dispozici budete mít kvalitní prezentační podklady. Zajistíme pro Vás reklamu ve svěřeném regionu a vytvoříme Vám osobní web na míru.
Nabízíme
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, odborná školení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, nadstandardní fixní příjem, zajímavá provize z Vámi vytvořeného zisku
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
Mzdové rozpětí: 50000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,jiné
Požadujeme: znalost aktivní akvizice - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu,znalost NOZ (schopnost přetvářet obchodní smlouvu),praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací,sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti
Vzdělání: středoškolské

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Okres České Budějovice
Pracovní pozice Práce v bezpečnostní agentuře - Regionální obchodník - České Budějovice (Jihočeský kraj)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50000 - 75000 Kč
Nabídka přidána: 4. 8. 2022
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    370 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Regionální obchodník - České Budějovice (Jihočeský kraj) ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.