Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bojkovice
Bojkovice

Místo výkonu práce:Bojkovice
Práci budete vykonávat v objektu společnosti Moravia Cans s. r. o. v Bojkovicích.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bojkovice
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Motivační finanční ohodnocení
Kontakt
Lenka Nováková
Telefon: 606 657 311 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: lenka.novakova@diseven.cz
Směnnost:
směnný provoz
Náplň práce
Úklid kanceláří a provozní haly
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Hodinová mzda: 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: spolehlivost,trestní bezúhonnost,pracovitost
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Okres Bojkovice
Pracovní pozice Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bojkovice
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 120 Kč
Nabídka přidána: 6. 9. 2021
Bojkovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bojkovice ve městě Bojkovice? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.
Bojkovice - nejbližší úřady práce