Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karviná
Karviná Odpovědět na inzerát

Místo výkonu práce:Karviná
Práci budete vykonávat v objektu Arcelor Mittal Karviná.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karviná
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Podpora ze strany společnosti
Kontakt
Naděžda Hinštová
Telefon: +420 596 612 720 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: ostrava@diseven.cz

Mobil: 724 373 663
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny) / směnný provoz
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude střežení objektu a pravidelné obchůzky areálem. Více informací podá manažer.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odborná školení, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Mzdové rozpětí: 18500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: spolehlivost,trestní bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,pracovitost
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Okres Karviná
Pracovní pozice Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karviná
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18500 Kč
Nabídka přidána: 1. 12. 2022
Odpovědět na inzerát    406 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Karviná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karviná ve městě Karviná? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.