Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karlovy Vary

Karlovy Vary

Místo výkonu práce: Karlovy Vary
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karlovy Vary
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Motivační finanční ohodnocení
Kontakt
Šárka Štruncová
Telefon: + 183 (Po – Pá 8 - 16 hod.)

Mobil: + 426 Po - Pá 8 - 16 hod.
Směnnost:

  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny) / 12 hodinové směny
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude zajištění pořádku a bezpečnosti. Jedná se o denní směny.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu
Výhodou
předchozí působení v oboru
Hodinová mzda: 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Karlovy Vary
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karlovy Vary
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: - 120 Kč
Nabídka přidána: 4. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    239 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.