Práce v bezpečnostní agentuře - Brigádníci pro obsluhu myčky na nákladní vozidla - Horní Nivy u Sokolova
Sokolov

Místo výkonu práce:Horní Nivy u Sokolova
stavba Polygonu BMW
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Brigádníci pro obsluhu myčky na nákladní vozidla - Horní Nivy u Sokolova
Benefity
Příspěvek na dopravu do zaměstnání, Nestereotypní a zajímavá práce, Podpora ze strany společnosti
Kontakt
Michaela Deýlová
Telefon: +420 377 443 929 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: plzen@diseven.cz

Mobil: +420724761426
Směnnost:
denní směny (Po - Pá)
Náplň práce
Hledáme brigádníky pro obsluhu myčky na nákladní vozidla. Místo výkonu práce - stavba polygonu BMW Horní Nivy u Sokolova. Pracovní doba PO-PÁ 08:00 až 16:00 h.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
Hodinová mzda: od 130 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: DPP
Požadujeme: trestní bezúhonnost,pracovitost
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Okres Sokolov
Pracovní pozice Práce v bezpečnostní agentuře - Brigádníci pro obsluhu myčky na nákladní vozidla - Horní Nivy u Sokolova
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 9. 2021
Sokolov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Brigádníci pro obsluhu myčky na nákladní vozidla - Horní Nivy u Sokolova ve městě Sokolov? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.
Sokolov - nejbližší úřady práce