PPC specialista/ka (medior/senior)
Informace
Ahoj všichni!
Do našeho týmu v Brně hledáme PPC specialistu/ku (medior/senior), který/á chce pracovat na vlastních e-commerce projektech firmy.
Jsme v Brně, ideál je full-time (ale když máš čas aspoň 3x týdně a jsi fakt dobrej, dá se o tom bavit).
In-house v našich brněnských kancelářích
Práce na našich vlastních projektech – e-commerce
Volná ruka + junioři k ruce na reporting, rešerše a rutiny
Google Ads, Sklik (Meta výhodou)
Odměna 50–70 000 Kč měsíčně podle zkušeností a odpovědnosti
Hledáme někoho, kdo přemýšlí v datech, chce si kampaně nastavit podle sebe a zároveň je dotáhnout k výsledku. U nás máš prostor testovat, škálovat i zkoušet nové věci – a zároveň se můžeš opřít o podporu týmu.
Pokud tě to zaujalo (nebo víš o někom, koho by to mohlo bavit), napiš mi do zpráv nebo ho klidně označ. Díky moc!
Co od vás očekáváme
Co vám nabízíme
- Podrobné informace o nabídce práce
Firma: ALPOD.net s.r.o. Lokalita: Brno Odvětví práce: Marketing, reklama a média Pracovní pozice: PPC specialista/ka (medior/senior) Směnnost práce Plný Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 50 000 Kč - 70 000 Kč Nabídka přidána: 23. 7. 2025
Pracovní pozice aktivníPožadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Práce PPC specialista/ka (medior/senior): Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce PPC specialista/ka (medior/senior)?
Práce je nabízena v lokalitě Brno.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy ALPOD.net s.r.o..
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Marketing, reklama a média