Pomocná/ý účetní
Praha-východ, Suchý

Poloviční pracovní úvazek. Smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: prvotní zpracování a evidence účetních dokladů, příprava podkladů pro měsíční a roční účetní uzávěrky, kontrola odběratelských účtů a saldokont.
Požadujeme: základní znalost účetnictví, SŠ ekonomického směru, praxe v oboru ekonomiky a administrativy výhodou, znalost práce v SAP výhodou, časovou flexibilitu dle potřeb firmy, diskrétnost, pečlivost, znalost PC (MS Office), znalost AJ výhodou, schopnost rychle se učit.
Zaměstnanecké výhody: zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 13.plat vyplácený na dvě části, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, nástup od 1.7.2020.
První kontakt na e-mail. adrese: safranek@riho.cz