Policista/ka prvosledové hlídky, náborák 75.000 Kč

Olomouc


Informace
Máte rád/a akci a adrenalin? Jako policista/ka prvosledové hlídky budete zasahovat všude tam, kde se něco děje. Ve službě budete řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedete na „majáky“. Budete pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici. Naučíme vás, jak se účinně bránit a chránit sebe i ostatní. Jako policista/ka můžete chytit pachatele, zabránit spáchání trestného činu nebo dokonce zachránit lidský život. Nemějte obavy, vše potřebné pro výkon služby vás naučíme.

Máte chuť jít do toho s námi? Stačí kliknout na tlačítko odpovědět a my vás budeme kontaktovat.
Co od vás očekáváme
* Jste občan/ka České republiky
* Trestně bezúhonný/á
* Máte maturitu
Co vám nabízíme
* Dlouhodobou jistotu platu a jeho pravidelné automatické navyšování
* 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby jen 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních
* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč
* Finanční jistotu v době nemoci – plat v plné výši dostanete i v době pracovní neschopnosti a v době ošetřování dítěte mladšího 10 let
* Nárok na jednorázové odchodné po 6 letech služby
* Nárok na doživotní výsluhu po 15 letech služby
* Finanční příspěvky na dovolenou pro vás a vaši rodinu, příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)
* Plat po dobu přípravy na výkon služby 31.500 Kč, po nástupu do výkonu služby ihned navýšení na 37.000 Kč, po 3 letech příjem až 42.500 Kč

  • Podrobné informace o nabídce práce
    Firma: Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
    Lokalita: Olomouc
    Pracovní pozice: Policista/ka prvosledové hlídky, náborák 75.000 Kč
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 13. 5. 2025
    Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát
    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:

Práce Policista/ka prvosledové hlídky, náborák 75.000 Kč: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Policista/ka prvosledové hlídky, náborák 75.000 Kč?

Práce je nabízena v lokalitě Olomouc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Policista/ka prvosledové hlídky, náborák 75.000 Kč ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje ještě dnes.
0.1133