Pohodová brigáda - Hradec Králové - doplňování zboží 131,-/
Hradec Králové

Hledáme šikovné pracovníky pro supermarkety v Hradci Králové – doplňování zboží

Práce je vhodná pro muže i ženy.

Nástup IHNED

Směny ranní, odpolední nebo noční

Náplň práce:

Doplňování zboží

Výdej zboží

Komunikace s vedoucím

Kontrola záručních lhůt

Nabídka: Nabízíme:

práci pro stabilní a úspěšnou společnost v HK

motivační mzdové ohodnocení

možnosti týdenních záloh

mzda 131,–/hod

Požadavky: Požadujeme:

Pečlivost, manuální zručnost

Na pozici Vás zaškolíme, vhodné i pro absolventy

Spolehlivost

ochota pracovat na dvě směny

16+

Potravinářský průkaz
Poznámka: Zaškolení na pozici
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolej nám, nebo se za námi rovnou zastav na osobním pohovoru na adrese:
ABZAKOVO spol. s.r.o.
Veverkova 1343/1
Hradec Králové 500 02

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol.s.r.o. - Hradec Králové
Okres Hradec Králové
Pracovní pozice Pohodová brigáda - Hradec Králové - doplňování zboží 131,-/
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 131 Kč za hodinu
Nabídka přidána: 30. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    83 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pohodová brigáda - Hradec Králové - doplňování zboží 131,-/ ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol.s.r.o. - Hradec Králové ještě dnes.
Hradec Králové - nejbližší úřady práce