Podpora obchodu
ČR, Praha, Středočeský kraj, Praha

Obsah inzerátu

Jsme Telefonická komunikace. Jsme tým lidí, kteří se spojili, aby ukázali, že jdou věci dělat jinak.

Žijeme krédem “Dělám, co mě baví”.

Našim klientům, mezi něž patří jak start-up projekty, tak velké nadnárodní společnosti poskytujeme služby v oblasti telefonické komunikace a to nejčastěji v podobě podpory obchodního či marketingového oddělení.

Pracujeme s těmi, kterým věříme. Pracujeme s těmi, v které věříme.

Máš to stejně? Tak pojď pracovat s námi!

Pro další projekt nyní hledáme: Podpora obchodu #delamcomebavi

Popis pozice

Jsme fér a tak říkáme rovnou - spolupráce s námi je primárně o telefonické komunikaci s našimi klienty. Není pro každého. Ale někdo se v ní vyloženě najde. A bere ji jako hru.

Požadujeme:

Nebudeme Ti tu psát, co “požadujeme”, co “nabízíme”.... prostě a jednoduše:

  • Jsme kolegové, které baví, co dělají #delamcomebavi (Nejsme Call centrum)
  • Hledáme kolegu, parťáka, srdcaře, kterého baví komunikace. A ta po telefonu obzvlášť! :-)
  •  Hledáme dobrého člověka & spolehlivého parťáka, který - stejně jako my - vloží do projektu kus svého ? a svou energií navodí během hovoru skvělou atmosféru. (Nehledáme prodejce po telefonu)
  •  Vybíráme projekty tak, aby tě bavily a byla pro tebe hračka o nich mluvit. (Nevytváříme složité “call scripty”)

Nabízíme

A teď něco víc o nás:

  • Pracujeme primárně z domova - nemusíš se tak trmácet do kanceláře (ten čas navíc určitě využiješ na něco, co tě víc baví - #delamcomebavi)
  • Pracujeme za fix + bonusy
  • Pracujeme od pondělí do pátku, ale pracovní dobu si každý z nás rozvrhne sám - ctíme tvůj volný čas, rodinu, koníčky...
  • Na případná společná setkání využíváme krásné kanceláře v Karlíně ve Worklounge
  • Pokud nás chceš poznat ještě víc, mrkni na www.telefonickakomunikace.cz

U nás je to o lidech. A my to víme. Pracujeme s těmi, kterým věříme. Pracujeme s těmi, v které věříme.

Na TEBE - nového kolegu se těší Claudie, David, Anička, Petra, Martina... prostě celý TelKom tým!

Proč pracovat u nás

Pracujeme s těmi, kterým věříme. Pracujeme s těmi, v které věříme. Jsme tým srdcařů, děláme projekty, které mají smysl a vycházíme si všichni maximálně vstříc. Ze všech je cítit pozitivní energie a nadšení pro věc. Pracovat s námi je prostě radost.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Telefonická komunikace s.r.o.
Okres Praha
Pracovní pozice Podpora obchodu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Podpora obchodu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Telefonická komunikace s.r.o. ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce