PLC Programátor

Třemošná

Hlavní náplní na této pozici je vyvíjet a integrovat řídící programy automatických linek a strojů. Součástí je také neustálé identifikování možností redukce nákladů a optimalizace procesů

Náplň práce:

  • Vyvíjení a instalování elektroinstalací s integrací řídících systémů iPC za účelem řídit automatické stroje nebo linky
  • Vyvíjení a instalování systémů HMI
  • Vyvíjení a instalování aplikací pro komunikaci informací mezi strojem a databází
  • Vyvíjení programů pro řízení Staubli robotů
  • Aktivní práce s týmem na vývoji a instalaci nových automatických strojů

Požadavky:

  • Víceleté zkušenosti z vývoje řídících systému automatických strojů a linek
  • Znalost v inženýrských standardech a standardech kvality
  • Pečlivost a důslednost
  • Povědomí v oblasti čtvrté technické revoluce
  • Znalost PC programů (Windows, codessys, Staubli robotic studio, twinCAT, LabView)
  • §50/1978 Sb. a to §4 minimum,§6 výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Schopnost práce v týmu a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • atraktivní pozici ve stabilní a mezinárodní společnosti,
  • prostor pro seberealizaci v oblasti průmyslové automatizace,
  • dobré vstupní školení a možnost profesního růstu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • finanční ohodnocení na základě zkušeností a firemní benefity.
  • příjemné pracovní prostředí

Požadavky

  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Notebook
  • Mobilní telefon

Detaily o pracovním místě:
Firma: Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Lokalita: Třemošná
Pracovní pozice: PLC Programátor
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třemošná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLC Programátor ve městě Třemošná? Pošlete svůj životopis firmě Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o. ještě dnes.