PLC PROGRAMÁTOR - NE AUTOMOTIVE!
Liberecký kraj, Turnov, Turnov

POPIS POZICE:
Hledáme posilu do týmu na pozici "PLC PROGRAMÁTOR"!
Máš praxi v programování PLC? Znáš TIA portál, Siemens či Simotion a Eplan? Rád dojedeš za zákazníkem?
Pokud již nechceš pracovat v automotive a upřednostníš firmu, kde s Tebou majitel prohodí pár slov, pošli nám svůj životopis!

Co Tě čeká na pozici PLC PROGRAMÁTOR?

* oživování a servis strojů, pohonů
* práce se SW - Siemens Scout, Simotion a diagnostika
* programování PLC strojů s orientací na sklářský průmysl
* školení elektroniků
* výjezdy k zákazníkům do zahraničí

BENEFITY:
* prémie
* týden dovolené navíc
* dotované závodní stravování (5 druhů jídel)
* zajímavé mzdové ohodnocení
* možnost osobního odborného růstu
* firemní jazykové kursy (AJ)
* perspektiva dlouhodobé spolupráce
* pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou ( 1 rok )
* po zapracování, pracovní poměr na dobu neurčitou
* využití výrazně zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

POŽADAVKY:
* min. SŠ
* praxe v oboru alespoň 1 rok
* praxe v programování PLC strojů (PLC Siemenes, Simotion výhodou)
* znalost TIA portálu
* znalost výkresové dokumentace (Eplan)
* schopnost domluvit se anglicky se zákazníkem - nebo mít zájem se AJ doučit