PLC PROGRAMÁTOR | návrhy elektro řízení | nadnárodní výrobní firma
Jihomoravský kraj, Pohořelice

POPIS POZICE:
Chybí nám parťáci do týmu PLC inženýrů. Pokud máš týmového ducha, jsi proaktivní, zodpovědný/á a zvyklý/á dokončovat věci, chceme tě do týmu. Jsme velká společnost, co dbá na inovace a efektivní řešení 21. století. Pokud hledáš nové perspektivy, chceš růst a pracovat pro nadnárodní společnost, čekáme na tebe.

CO TU BUDEŠ MÍT NA STAROST:
- návrhy elektrořízení jednoúčelových strojů
- revize programů pro stávající výrobní stroje
- modifikace a návrhy programů pro implementaci senzoriky
- programování řízení včetně HMI
- spolupráce při návrhu technologií výroby nových výrobků
- příprava dokumentace a uvedení do výroby
- testování a vyhodnocování navrhnutých změn

BENEFITY:
CO NA OPLÁTKU RÁDI NABÍDNEME MY:
- občasná práce z domova
- 5 týdnů dovolené
- docházkový bonus za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu
- příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
- příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně
- firemní akce
- vánoční dárky
- příspěvek na penzijní připojištění

Máme toho kupu a jsme supr parta, tak neváhej a pojď se k nám podívat.

POŽADAVKY:
- minimálně SŠ technického směru (strojírenství, mechatronika, automatizace)
- zkušenost s programováním jednoúčelových strojů/ řídících systémů
- orientace v PLC Siemens
- zkušenost s polohovacímy systémy, servořízením
- angličtina min. B1
- uživatelská znalost lean metod

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Pohořelice
Pracovní pozice PLC PROGRAMÁTOR | návrhy elektro řízení | nadnárodní výrobní firma
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Pohořelice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLC PROGRAMÁTOR | návrhy elektro řízení | nadnárodní výrobní firma ve městě Pohořelice? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.