PLC programátor/ka
Směnnost: Jednosměnný provoz
Min. požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Počet pracovních míst: 1
Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
Nabízená mzda: 45 000 Kč/měsíc
První kontakt telefonicky PO-PÁ v době od 6:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem.
Náplň práce:
- programování PLC (výhodou Siemens - Tia Portal), programování svářecích robotů ABB v součinnosti se svářecími zdroji od Fronius, tvorba dokumentace a uvádění zařízení do provozu, zodpovědnost za implementaci, vizualizaci, testování a návrh technických řešení.
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání - elektrotechnické, vyhlášku 50/1978 Sb. §6, orientaci v technické dokumentaci, technické znalosti a praxi v oblasti stavby strojů a zařízení, orientaci v oblasti robotiky ABB výborné komunikační a organizační schopnosti, znalost v oblasti bezpečnosti strojů (analýza rizik), znalost průmyslových sítí (Profinet, Industrial Ethernet, BrofiBus), zkušenost s dalšími programovacími jazyky (např. C/C++/C#), znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- náborový příspěvek 15.000 Kč, stabilní a perspektivní zaměstnání, zázemí prosperující společnosti, zaměstnanecké benefity, výuka německého jazyka s lektorkou přímo na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, letní akce - Rodinný den CS-CONT, dotované závodní stravování.
Mapa umístění pracoviště:
- Podrobné informace o nabídce práce
Firma: CS-CONT s.r.o. Lokalita: Zlaté Hory Pracovní pozice: PLC programátor/ka Směnnost práce Jednosměnný provoz Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 45 000 Kč/měsíc Nabídka přidána: 17. 5. 2025
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Práce PLC programátor/ka: Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce PLC programátor/ka?
Práce je nabízena v lokalitě Zlaté Hory.
👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?
Nabízená mzda je 45 000 Kč/měsíc.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy CS-CONT s.r.o..