Plánovač výroby

Hradec Králové, Hradec Králové

 Náplň práce:

- správné rozvržení objednávek

- efektivní vytížení výrobních linek

- průběžné sledování průběhu zakázek

- určení materiálů potřebných pro danou výrobu

- stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků

- pravidelný reporting

- velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, zákaznický servis, logistika, kvalita, IT, finance)

- vstřícná, komunikativní, spolehlivá a zodpovědná osobnost

Nabídka: Nabídka:

- Práci v úspěšné nadnárodní společnosti,

- možnost osobního růstu

- dlouhodobá perspektiva uplatnění,

- 5 týdnů ŘD,

- vzdělávací kurzy, školení,

- závodní stravování, občerstvení na pracovišti,

- CAFETERIA - benefit šitý vám (příspěvek na sport/kulturu/volný čas), parking, kolárna.

Požadavky: Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Plánovač výroby!

Požadujeme:

- zkušenost v oblasti plánování výroby,

- analytické myšlení,

- vstřícná, komunikativní, spolehlivá a zodpovědná osobnost,

- znalost SAP výhodou

- znalost AJ aktivně

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Hradec Králové
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Plánovač výroby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 Kč 28.000,- až 34.000,- Kč
Nabídka přidána: 13. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plánovač výroby ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Výroba a provoz