Personalista/personalistka
Třešť, Třešť

Náplň práce: - veškerá personální evidence, PN, exekuce, nástupy, výstupy - zajišťování a evidence školení - zpracování podkladů pro mzdy - kontrola docházek dle měsíčních výkazů a úzká spolupráce s externí společností pro zpracování mezd a ročního vyúčtování Požadujeme: - SŠ vzdělání - znalost personalistiky, zákoníku práce, mzdové legislativy - praxi ve zpracování mezd - dobré komunikační vlastnosti - pečlivost, odpovědnost, flexibilitu Nabízíme: - týdnů dovolené, možnost seberealizace, odborné i jazykové kurzy, příspěvek na stravování První em nebo telefonicky: Po - Pá . - . hodin. Nabízíme Dovolená navícodborné i jazykové kurzy, příspěvek na stravování

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Annonce
Okres Třešť
Odvětví práce
Pracovní pozice Personalista/personalistka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Třešť - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Personalista/personalistka ve městě Třešť? Pošlete svůj životopis firmě Annonce ještě dnes.