Personalista / personalistka

Praha, Praha

Náplň práce

• zpracování a komplexní zajišťování personální agendy týkající se pracovněprávních vztahů zaměstnanců, asistentů soudců a soudců Městského soudu v Praze
• vkládání a změny personálních údajů v evidenčních databázích, zpracovávání souhrnných výstupů z evidenčních databází
• zpracování podkladů pro výpočet zaručené mzdy
• zajištění výběru uchazečů o zaměstnání a přijímání nových zaměstnanců a soudců
• příprava a kompletace pracovněprávní a zaměstnanecké dokumentace, včetně archivnictví
• agenda zaměstnávání osob se zdravotním postižením, sledování a kontrola plnění povinného podílu osob se zdravotním postižením, vč. zpracování příslušných statistik a hlášení
• kontrolní činnost
• evidence využívání a obsazování rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
• evidence a zajištění lékařských prohlídek

Benefity

• 25 dnů dovolené
• 5 dnů indispozičního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• karta MultiSport
• možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
• a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Předpoklady

• zkušenosti a znalosti v oblasti pracovního práva a pracovněprávních vztahů
• znalost zákoníku práce a navazujících právních předpisů v oblasti státní správy
• schopnost týmové práce a systémového přístupu k práci
• spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)
• příjemné vystupování
• odolnost vůči stresu
• trestní bezúhonnost
• znalost justičního prostředí a personálního informačního systému DC2 výhodou

Informace o náboru

• přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte pí. Ing. Soně Pokorné na e-mailovou adresu: spokorna@msoud.pha.justice.cz nebo pí. Janě Halouskové na e-mailovou adresu jhalouskova@msoud.pha.justice.cz
• Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Městský soud v Praze
Okres Praha
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Personalista / personalistka
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Personalista / personalistka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Městský soud v Praze ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativní pracovník, referent