Ostraha ambasády
Informace
Prijmeme pracovniky pro ostrahu čínské ambasády v Praze.
Klidná, nenáročná pozice, na recepci/vstupu ambasády. V prostředí za pultem s vlastním zázemím. Denní i noční směny. Denní služba se skládá z výpomoci na konzulárním oddělení a poté z činnostech na hlavním vstupu. Noční služba obsahuje občasné obchůzky. Základy AJ vyžadované.
Co od vás očekáváme
Chuť pracovat, spolehlivost, čistý TR.
Co vám nabízíme
Nabízíme jasně dané smluvní podmínky, variabilita směn, bezpečnostní agentury na trhu, práce na DPP, později možné i HPP. Platové ohodnocení , denní služby 135-140 čistého na hodinu. Noční služby 120,- čistého na hodinu.
- Podrobné informace o nabídce práce
Firma: FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. Lokalita: Praha Odvětví práce: Bezpečnost Pracovní pozice: Ostraha ambasády Směnnost práce Plný, Zkrácený Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 140 Kč - 160 Kč Nabídka přidána: 2. 9. 2025
Pracovní pozice aktivníPožadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Práce Ostraha ambasády: Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Ostraha ambasády?
Práce je nabízena v lokalitě Praha.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o..
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Bezpečnost