OPERÁTOŘI - výroba papíru

Ústecký kraj, Ústecký kraj, Ústecký kraj

POPIS POZICE:
Hledáte zaměstnání cca 50 km od Prahy? Pozice operátora výroby - papírníka v sobě skrývá tyto činnosti:

* pochůzková činnost v provozu
* odběry a analýza vzorků
* zodpovědnost za řízení kvality
* zodpovědnost za nastavení potrubních tras
* řízení procesu prostřednictvím řídicího systému
* příprava chemikálií
* řešení nestandardních situací
* spolupráce při najíždění a odstavení provozu
* kontrola kvality a další

BENEFITY:
* PRÁCE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR BEZ AGENTURY
* 10 000 Kč ČISTÉHO NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
* ročně 7 000 Kč - příspěvek na kulturu, zdravotní prevenci, sport a pobytové rekreace
* 25 dní dovolené
* příspěvek na DOPRAVU DO ZAMĚSTNÁNÍ
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvky při situacích mimořádné tísně
* podpora a organizace volnočasových aktivit: dračí lodě, fotbal, tenis, volejbal atd.

POŽADAVKY:
* ochota práce ve směnném provoze
* uživatelská znalost PC
* aktivní přístup k práci, ochota učit se
* technické myšlení, flexibilita
* praxe ve výrobě Vám poskytne výhodu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Ústecký kraj
Odvětví práce Operátor
Pracovní pozice OPERÁTOŘI - výroba papíru
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOŘI - výroba papíru ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústecký kraj - Operátor