Operátor výroby v Prostějově, volné víkendy a pouze 3-sm.

Prostějov, Prostějov

Náplň práce

• Jednoduchá obsluha strojů
• Obsluha výrobních linek
• Kontrola kvality

Benefity

• Základní nástupní měsíční mzda: 18.700,- Kč
• Přítomnostní bonus
• Dovolená 20 dní / rok
• Stravenky
• Práce v třísměnném provozu
• Čisté a moderní pracovní prostředí

Předpoklady

• Ochotu pracovat ve směnném provozu
• Ochotu pracovat ve stoje
• Spolehlivost a dobrou docházku
• Zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: ADECCO spol.s r.o.
Okres Prostějov
Odvětví práce Montážník/montér
Pracovní pozice Operátor výroby v Prostějově, volné víkendy a pouze 3-sm.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby v Prostějově, volné víkendy a pouze 3-sm. ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě ADECCO spol.s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Prostějov - Montážník/montér