Operátor výroby v Přerově - jen 2 směny!
Olomoucký kraj, Přerov

POPIS POZICE:
Hledáme manuálně zručné lidi do Přerova.
Práce je fyzicky nenáročná, většinou se sedí, v příjemném čistém prostředí!

Náplň práce:
- kontrola materiálu
- montáž výrobků (drobné dílečky)
- kontrola a balení výrobků
- práce na 2 směny
- víkendy volné

BENEFITY:
- nástup přímo do kmene (dlouhodobá spolupráce)
- dotované stravování
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní připojištění
- fyzicky nenáročná práce v příjemném a čistém prostředí

Práce na HPP, počkáme i na vypršení výpovědní lhůty.
Přijďte se k nám podívat, u nás se Vám bude líbit!

POŽADAVKY:
- manuální zručnost (jemná motorika)
- základní znalost práce na PC
- ochota chodit na 2 směny
- čtení technické dokumentace (výhodou nikoli podmínkou)
- práce s měřidly (výhodou nikoli podmínkou)
- samostatnost a zodpovědnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Přerov
Pracovní pozice Operátor výroby v Přerově - jen 2 směny!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 21 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    305 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby v Přerově - jen 2 směny! ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.