OPERÁTOR VÝROBY/STROJNÍ DĚLNÍK Opava
Moravskoslezský kraj, Opava, Opava

POPIS POZICE:
Aktuálně hledáme nové pracovníky do Opavy. Hledáte práci? Neváhejte se ozvat.

Co bude náplní Vaší práce:
- manuální práce u výrobních strojů - vkládat a vykládat materiál
- kontrolovat kvalitu materiálu a výrobků
- vyřazovat nevhodné výrobky
- zodpovídat za čistotu strojního zařízení
- pracovat ve třísměnném, popř. nepřetržitém provozu

BENEFITY:
- až 20% měsíční prémie
- Vánoční prémie
- osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- cafeterie

POŽADAVKY:
- manuální zručnost
- praxe z výrobní společnosti výhodou
- ochota pracovat ve směnném provozu