Operátor výroby/Skladník – 150Kč/hod. Vyškov
Vyškov

Pro našeho významného klienta, který se zaobírá s obchodováním se dřevem a dřevěnými materiály hledáme kolegu/kolegyni, na pozici Operátor výroby/Skladník.

Náplň práce:

  • Manipulace se dřevem.
  • Přijímání a výdej zboží (vykládka, uložení, kontrola, potvrzování materiálu).
  • Komunikace se zákazníky.
  • Práce ve skladových halách ale i venku.
  • Není potřeba velká praxe, zaškolení je na místě od zkušených kolegů.
  • Práce v 2směnném provozu.

Požadujeme:

  • Spolehlivé a fér jednání.
  • Zodpovědnost, pozitivní přístup.
  • Manuální zručnost.
  • Komunikativnost.
  • Zkušenost/znalost dřevařských materiálů výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Zkušenost s VZV výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Čistý TR.
  • Nástup nejlépe ihned.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou/pravidelnou spolupráci.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Mzdu 150Kč/hod.
  • Možnost profesního růstu.
  • Přátelské jednání.
  • Zaškolení od zkušených kolegů.
  • Možnost záloh.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Okres Vyškov
Odvětví práce Operátor výroby,Skladník
Pracovní pozice Operátor výroby/Skladník – 150Kč/hod. Vyškov
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč/hod.
Nabídka přidána: 27. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    136 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Vyškov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby/Skladník – 150Kč/hod. Vyškov ve městě Vyškov? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vyškov - Operátor výroby,Skladník

Hledáte brigády v Vyškov? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.