Operátor výroby pneumatik – náborový bonus, nadstandardní příplatky a benefity!

Otrokovice
Najděte si práci či brigádu na portálu JenPráce.cz! Každý den aktuální nabídky v České republice i zahraničí.


O nás

Jsme Yokohama TWS, přední světový dodavatel pneumatik a kompletních kol pro zemědělství, transport materiálů, stavebnictví a motocykly. Navrhujeme a vyrábíme pneumatiky a kola, kterým patří budoucnost. Díky kombinaci hodnot, bezpečnosti a jednoduchosti nabízíme produktivnější a udržitelnější řešení, která naši zákazníci vyžadují. Snoubíme odbornost a sílu našeho globálního dosahu s péčí a znalostmi místních podmínek. Tím dokážeme spojovat inovace, technologie a udržitelnost tak, aby odpovídaly specifickým potřebám našich zákazníků. To vše při pokračujícím snižování našeho i jejich dopadu na planetu. Naši zaměstnanci každý den přebírají odpovědnost za plnění tohoto slibu.

Jsme globální společnost s lokálním dosahem, která působí ve více než 50 zemích světa, zaměstnává 6 700 zaměstnanců 40 různých národností a provozuje 14 moderních závodů a 4 inovační centra. Jsme součástí společnosti The Yokohama Rubber Co., Ltd., globálního lídra v oblasti výroby pneumatik s tržbami 860,5 miliardy jenů (cca 6 miliard eur), více než 28 000 zaměstnanci po celém světě a s působností ve více než 120 zemích. Pokud máte podnikatelské myšlení, rádi přebíráte odpovědnost a děláte věci správným způsobem, přidejte se k nám! Máme spoustu příležitostí k růstu a rozvoji ve skutečně dynamickém a pohodovém prostředí.

Hledáš stabilní práci s pravidelnou výplatou? Chceš mít jistotu férového zaměstnání a nadstandardní benefity? Přidej se k nám!

NEMÁŠ ZKUŠENOSTI? NEVADÍ! Naučíme tě vše od základu – hlavní je chuť pracovat!

CO TĚ ČEKÁ?

  • obsluha strojů při výrobě polotovarů
  • konfekce = obsluha gumárenských strojů při kompletaci pneumatik
  • práce u lisů a finální dokončení pneumatik
  • čtyřsměnný provoz – pravidelně 4 dny volna v kuse v každém měsíci

CO OČEKÁVÁME OD TEBE?

  • dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici – práce je fyzicky náročná
  • manuální zručnost a spolehlivost
  • chuť učit se nové věci

CO ZA TO?

  • nástupní mzda až 37.600 Kč včetně příplatků
  • navýšení mzdy po zaučení
  • náborový bonus 20.000 Kč
  • 13., 14. mzda - 2x ročně pololetní bonus ve výši 95 % průměrné mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované jídlo - závodní stravování se slevou 55%
  • výhodný mobilní tarif pro tebe i tvou rodinu
  • příspěvek na penzijní připojištění, DIP
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • odměny za pracovní výročí
  • parkování zdarma přímo u firmy
  • MHD zastávka hned u areálu
  • stabilní zaměstnavatel, férové podmínky

Zaujala tě nabídka? Ozvi se nám a domluv si prohlídku výroby!



Benefity


  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště


  • Podrobné informace o nabídce práce
    Firma: Yokohama TWS Czech Republic a.s.
    Lokalita: Otrokovice
    Pracovní pozice: Operátor výroby pneumatik – náborový bonus, nadstandardní příplatky a benefity!
    Směnnost práce fulltime
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 44.100 – 46.200 Kč
    Nabídka přidána: 17. 4. 2025
    Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát
    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:

Práce Operátor výroby pneumatik – náborový bonus, nadstandardní příplatky a benefity!: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Operátor výroby pneumatik – náborový bonus, nadstandardní příplatky a benefity!?

Práce je nabízena v lokalitě Otrokovice.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 44.100 – 46.200 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Yokohama TWS Czech Republic a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby pneumatik – náborový bonus, nadstandardní příplatky a benefity! ve městě Otrokovice? Pošlete svůj životopis firmě Yokohama TWS Czech Republic a.s. ještě dnes.
0.1090